2011 m. kovo 29 d., antradienis

Noriu...


Kartais reik žinot stebuklingą žodį, kad tavo norai išsipildytų . Tad kodėl nepabandžius savo laimės ir žinant tą žodį nepasakyt?
Forume buvo paskelbtas žaidimas kur reikėjo parašyt tik NORIU...
Noriu ne visko, bet to kas buvo siūloma labai norėjau, vos pamačius užrašinę su žaliais žmogeliukais, man prieš akis pradėjo suktis konservuotų agurkų stiklainiai - turbūt nieko gudresnio ir gražesnio nesugalvočiau konservavimo receptams. Kolkas manieji receptai buvo arba popieriukuose arba galvoje, nors popierėliai dauguma išmėtyta, galvelėj vėjas prapūtęs tai kaip ir nieko nelikę. Kaip tik buvau sumanius vėl susigaudyt receptus ir tvarkingai susirašyt.
Siūliukai ir sagytės tokie pavasariški ir švelnūs, mergaitiški... Man būtinai jų reikėjo, BŪTINAI... Kad turėčiau atsvarą savo vyriškame hareme, nu reik kažkaip ta moterišką/mergaitišką atmosferą lenkt į savo pusę prieš savo didįjį ir mažąjį vyrus.
Va , o tas organaizeris medinis puikiai tiks prie mano panašaus tipo magnetuko , kuris matyt prie siuvinėjamo semplerio (foto anksčiau įdėta blog'e).
Ir kas gali sudvejot, kad šis kraitis dovanų galėjo atitekt ne man?... Man tai atrodo , kad čia tik man ir tik dėl manęs (juokauju).
Tiesa dar gavau puikių sausainių (Jų dar neragavau, galvoju dalintis su vyrukais ar vienai pasikavojus suvalgyt). Mmmm... man labai patinka lietuviški saldumynai (beje lietuviškas juodas šokoladas man irgi pats pačiausias iš viso pasaulio šokoladų)
Dar kartelį ačiū tau Laura

2011 m. kovo 24 d., ketvirtadienis

Nimue. La balancoire


Rėminimo centre radau neblogus medinius rėmukus, kurie man visai patiko . Tad ilgai nelaukus griebiau ir paderinau "nimukui" . Nors vieni rėmai taip ir stovi kampe kur pirkau būtent šiam paveikslėliui, bet kai aklai griebiau tai per dideli. Palauks savo paveikslo.

Haruni skaraNumezgiau jau antrą Haruni skarą. Pirmoji buvo juoda, o ši balta.
Parodžiau saviškę kaimynei ir ji paprašė baltos .

2011 m. kovo 22 d., antradienis

Mirabilia . Winter Queen


Vienas iš šių metų planų pradedamas įgyvendint - Mirabilia "Winter Queen".
Tikiuosi , kad Kalėdoms bus išsiuvinėtas ir įrėmintas.
Buvau ir pamiršus , kad man labai nepatinka Wisper siūlai.

2011 m. kovo 17 d., ketvirtadienis

SkiautinysKol mano vyrai serga ir aš netelpu su siuvinėjimo rėmu ant lovos, darbuojuosi prie skiautinio. Per pora dienų šiek tiek pasikrapščiau. Kaip ir galvojau tai taip ir yra , kad gamybos eigoje pradinė vizija transformuojasi, bet manau tik į geresnę pusę .
Kolkas turbūt ir sustosiu tiek padarius, nes skiautinys įsibrovė be eilės ir negalėsiu skirt tiek laiko, bet po valandžiukę vis kada ištaikysiu.
Vieno kvadrato dydis 49*49cm , tai jei sujungt į vieną gabalą būtų 49*143cm , sakykim, kad jau penktadalis viršutinės dalies padaryta .

2011 m. kovo 16 d., trečiadienis

SkiautinysTurbūt jau "pribrendau" kitam skiautiniui. Nežinau ar užteks turimo arsenalo medžiagų , bet pradėt turiu iš ko. Tikslios vizijos irgi dar neturiu, nors kažkos vaizdinys yra, bet dažniausia būna , kad pirminė idėja gerokai skiriasi nuo galutinio rezultato. Tad bus kas bus -gal pagalvėlė, gal staltiesėlė, o gal ir lovatiesė dvigulei lovai.

ROMANTIQUE SAMPLER


Įveikta 5a ir 6a dalis.
Foto dar matosi ir mano dekupažo eksperimentas - lentelė-magnetukas adatoms. Turiu tokį įprotį, kad siuvinėjant pasidėt ar įsmeigt adatą į lovą. Dar nepraganiau nė vienos adatos, bet lentelė-magnetukas man patogiau nei adatinė.

2011 m. kovo 14 d., pirmadienis

Sūrio lazdelės

Turiu pripažint, kad ne kokia virtuvės šefė esu, bet kartais noriu palepint savo vyrus.
Šįkart eksperimentas su sluoksniuota tešla (produktai visi foto).
Tešlos lakštą ištepiau kiaušinio plakiniu, pabarsčiau Vegeta (bingo- kažkokios pagerintos radau, be gliutamato ir visos kruvos E), tada pabarsčiau tarkuotu "Žalgirio" sūriu (tarkavau per tas pačias mažiausias skylutes) ir supjausčiau 1-2cm pločio juostelėmis . Kepiau kol pradėjo lengvai rusti.
Vuolia- viskas, sūnus įvertino teigiamai ir nemažai suvalgė, o tai labai gerai, nes jis yra labai nevalgus, o dabar dar ir serga . Laukiu grįžtant vyro ir jo verdikto.

2011 m. kovo 4 d., penktadienis

Slėpkis po lapais ...
Mūsų augintinė.

2011 m. kovo 2 d., trečiadienis

Les brodeuses parisiennes . La framboise
Dar vienas darbelis išsiuvinėtas.
Liko sunkiausia - kažkokiu būdu nusigaut iki rėminimo centro ir išrinkt rėmus. Tikiuosi, kad iki Velykų įrėminsiu.